Стало відомо, хто замінить Волкера на посаді спецпредставника Держдепу США з питань України, - ЗМІ


Новим спецпредставником Державного департаменту США з питань України замість Курта Волкера може стати Майкл Костів

Про це повідомляє "Дзеркало тижня". Об этом сообщает levitan.in.ua со ссылкой на СМИ.

За даними видання, спочатку в Вашингтоні було прийняте рішення про призначення Костіва на посаду посла США в Україні. Але після відставки Волкера кандидатуру Костіва розглядають в якості нового спецпредставника.

Зазначається, що зараз тривають консультації з цього приводу.

Якщо для призначення на посаду спецпредставника необхідний тільки підпис американського держсекретаря, то процедура призначення посла потребує затвердження Сенатом. І тут для Костіва можуть виникнути певні складності.

72-річний Майкл Костів протягом десяти років працював у ЦРУ, з якого він пішов на початку 1980-х.

Після відставки із ЦРУ Костів близько двадцяти років пропрацював в одній з найбільших у світі нафтогазових корпорацій — Chevron, у якій в 2001–2003 роках обіймав посаду віцепрезидента з міжнародних урядових справ.

З 2006-го по 2011-й роки Костів був директором республіканського штабу комітету Сенату зі збройних сил, який очолював сенатор-республіканець Джон Маккейн.

З 2011-го й по теперішній час Костів обіймає посаду віцепрезидента Американської асоціації геологів-нафтовиків (AAPG). А із січня 2017-го також є радником директора Національної розвідки Дэна Коутса.

Крім української мови, Костів володіє російською, іспанською, італійською, польською.

  • Нагадаємо, 28 вересня спецпредставник Держдепу США в Україні Курт Волкер подав у відставку.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/stalo_vidomo_khto_zaminyt_volkera_na_posadi_specpredstavnyka_derzhdepu_ssha_z_pytan_ukrayiny_zmi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя